Welcome to

Fana Sparebank Barnecup 2025

August 23-24 @ Nesttun Idrettsplass
Deadline for registering teams: August 10, 2025 11:59 PM
Sign up
My registrations 0
15 teams registered in 20 categories
  • November 1, 2024 - Start of registration
  • August 10, 2025 - Last day to register your team
  • August 10, 2025 - Referee registration deadline
  • August 23, 2025 - Start date
  • August 24, 2025 - Last date
Referee registration

Articles

Informasjon om Fana Sparebank Barnecup 2025
Fana IL Fotball og Fana Sparebank har åpnet påmeldingen til høstens høydepunkt på Nesttun Idrettsplass.

Det er med stor glede Fana IL Fotball og Fana Sparebank på ny kan invitere til kvalitetsturneringen Fana Sparebank Barnecup.
  • Lørdag 23. og søndag 24. august 2025.
Jenter og gutter i alderen syv til elleve år skal i Fana Sparebank Barnecup 2025 få utfolde seg i både treer-, femmer- og sjuerfotball.

Fana Sparebank Barnecup 2025 garanterer minimum tre kamper med påfølgende premieutdeling og er åpen for alle som ønsker å delta - et høydepunkt for både spillere, ledere og tilskuere.

SUKSESS! Valgfri kampdag
Fana IL Fotball har gjennom årene opparbeidet seg stor erfaring med å gjennomføre gode arrangementer til det beste for både spillere, trenere, foreldre og supportere. Fortsatt tilstrebes et oppsett som gjør at avviklingen skjer innenfor et fornuftig tidsrom på cirka tre til fire timer.

Klubben legger også opp til at deltakende lag velger kampdag selv - lørdag, søndag eller kanskje begge?
 
Klasser, spillform, påmeldingsavgift og spilletid
  • J7 / G7 / 2018.
    • Treerfotball, 600 kroner per lag, tre kamper à 25 minutter.
  • J8 / G8 / 2017.
    • Femmerfotball, 800 kroner per lag, tre kamper á 25 minutter.
  • J9 / G9 / 2016.
    • Femmerfotball, 800 kroner per lag, tre kamper á 25 minutter.
  • J10 / G10 / 2015.
    • Syverfotball, 1000 kroner per lag, tre kamper á 25 minutter.
  • J11 / G11 / 2014.
    • Syverfotball, 1000 kroner per lag, tre kamper á 25 minutter.
Første mann til møllen
Siste frist for påmelding er søndag 10. august 2025, men første mann til møllen-prinsippet gjelder da det er et begrenset antall plasser i hver klasse og turneringen forventes å bli fulltegnet.

Om det kun er mulig å gjennomføre Fana Sparebank Barnecup 2025 med et begrenset antall lag vil dessuten lagene som melder seg på først bli prioritert.

V E L K O M M E N  ! ! !

#forzafana